Акція «Платежі по-японськи». Оплачуй будь-які послуги, реєструйся на iPay.ua і отримуй знижку -50% від «Манга»

З 01.08.13р. по 30.09.13р. iPay.ua і суші-тай-бар «Манга» проводять нову спільну акцію для жителів міста Києва та області, зареєстрованих в особистому кабінеті iPay.ua, які оплатять будь-які послуги на сайті iPay.ua.
За допомогою сервісу iPay.ua можна: оплатити комунальні послуги, телефонний зв'язок, телебачення, поповнити рахунок мобільного телефону, сплатити інтернет, купити авіаквитки, купити квитки на поїзд, квитки на автобус, а також багато іншого.
 
Як взяти участь?
Кожен житель Києва і регіону, зареєстрований в особистому кабінеті iPay.ua, який зробить оплату будь-якої послуги за допомогою Всеукраїнського сервісу прийому платежів iPay.ua в період проведення акції - автоматично отримує в подарунок Ексклюзивна знижку на 50% на все меню суші-тай бару « Манга », а також золоту дисконтну картку на знижку 25% на постійній основі.
 
Як скористатися подарунками?
З 01.08.13г. по 30.09.13г. після оплати будь-якої послуги на сайті iPay.ua кожен постійний клієнт, а також новий користувач, зареєстрований в особистому кабінеті, який роздрукує квитанцію про оплату у розділі «Архів плтежей» в особистому кабінеті користувача і пред'явить її офіціантові в «Манга» - отримує гарантований подарунок - знижку -50% на суші-бар і Золоту дисконтну карту -25%.
Одноразової знижкою -50% на суші-меню можна скористатися в період проведення акції, а золотий дисконтною карткою - після завершення акції. Кількість разів використання золотий дисконтної картки «Манга» не обмежена
ОРГАНІЗАТОРИ АКЦІЇ
Співорганізаторами акції (далі - Акція) є Всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті iPay.ua (далі - iPay.ua) і суші-тай бар «Манга» (далі - «Манга»).
ТЕРМІНИ І ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
Тривалість акції - 01.08.13г. по 30.09.13г. включно.
Акція проводиться на території м. Київ та Київської області (Україна).
 
УЧАСНИКИ АКЦІЇ
Участь в Акції беруть всі власники банківських карт, які зареєструвалися в особистому кабінеті і здійснили в період проведення Акції хоча б одну оплату на сайті www.iPay.ua за будь-яку з наданих послуг.
За допомогою сервісу iPay.ua можна: оплатити комунальні послуги, телефонний зв'язок, телебачення, поповнити рахунок мобільного телефону, сплатити інтернет, купити авіаквитки, купити квитки на поїзд, квитки на автобус, а також багато іншого.
 
УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ
Для того щоб взяти участь в Акції, держателю банківської картки необхідно в період проведення Акції на сайті www.iPay.ua:
Зареєструватися в особистому кабінеті Всеукраїнського сервісу прийому платежів в інтернеті iPay.ua (для нових користувачів) або увійти до свого профілю.
Оплатити за будь-яку з надаваних сервісом iPay.ua послуг. Оплатити можна: комунальні послуги, телефонний зв'язок, телебачення, поповнити рахунок мобільного телефону, сплатити інтернет, купити авіаквитки, купити квитки на поїзд, квитки на автобус, а також багато іншого.
Після оплати завантажити і роздрукувати квитанцію, яка свідчить про оплату послуг на сайті iPay.ua і пред'явити її офіціанту в "Манга". Квитанція дає можливість отримати одноразову знижку у розмірі 50% на суші-меню «Манга» і золоту дисконтну картку «Манга», яка передбачає знижку в розмірі -25% на безлімітне використання.
 
ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД АКЦІЇ
Подарунком Акції є одноразова знижка в розмірі 50% на суші-меню в «Манга», а також дисконтна картка «Манга», що надає знижку в розмірі 25% на відвідування «Манга». Знижка по купону і знижка за дисконтною карткою не сумуються. Використовувати знижку в розмірі 50% на суші-меню в «Манга» можна тільки в період проведення Акції. Використання дисконтної карти можливо тільки після завершення Акції. Термін і кількість використання дисконтної картки не обмежені.
 
ПЕРЕМОЖЦІ АКЦІЇ
Переможцем Акції гарантовано стає кожен учасник Акції, який виконав Умови акції.
Учасник акції, який виконав Умови акції і, відповідно, що став переможцем Акції, може скористатися одноразової знижкою в розмірі 50% на суші-меню в «Манга» і отримати дисконтну картку «Манга» за умови, якщо він після оплати будь-якої послуги завантажить і роздрукує квитанцію про оплату і пред'явить її офіціантові в «Манга». Отримання дисконтної картки «Манга» переможцем Акції можливе тільки один раз в період проведення Акції, незалежно від кількості здійснених комунальних платежів на сайті iPay.ua і пред'явлених квитанцій по них.
 
Вручення подарунка
Для отримання подарунка Акції у вигляді знижки в розмірі 50% на суші-меню в «Манга», а також дисконтної картки «Манга» Переможцю акції необхідно пред'явити під час відвідин «Манга» роздруковану квитанцію про оплату будь-якої послуги.
iPay.ua і «Манга» не несуть відповідальність за те, що:
Переможець акції в силу будь-яких причин, не роздрукує квитанцію про оплату комунальних послуг.
Переможець акції в силу якихось причин не зможе пред'явити співробітнику «Манга» роздруковану квитанцію.
Переможець акції в силу якихось причин не зможе скористатися знижкою в розмірі 50% на суші-меню Манга та / або отримати дисконтну картку «Манга» в період проведення Акції.
 
ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ
У разі відсутності у Переможця Акції можливості скористатися / отримати Подарунок Акції через будь-яких особистих причин у строки, встановлені даними Умовами Акції, будь-яка матеріальна компенсація не передбачена. У разі, якщо Переможець Акції з яких-небудь причин не може отримати Подарунок Акції особисто, Подарунок Акції може бути отриманий Представником такого Переможця Акції.
Організатори звільняються від будь-якої відповідальності щодо Подарунків Акції після їх отримання Переможцями Акції.
Переможець Акції має право відмовитися від отримання Подарунку Акції.
Подарунок не може бути виданий у грошовому еквіваленті або замінений іншим.
iPay.ua не несе відповідальність за якість Подарунку Акції.
Учасники Акції несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов Акції.
Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують, що їм зрозумілі умови участі в Акції, викладені вище, вони повністю погоджуються з цими Правилами і зобов'язуються їх виконувати.
У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймають Співорганізатори Акції. Рішення співорганізаторами є остаточним і не підлягає оскарженню.