Акція до 8-го Березня "Коханим жінкам до свята весни!"

Напередодні весняного свята на iPay.ua стартує Акція!

Переказуйте гроші з картки на картку в будь-яку точку України і вигравайте до 8-го березня один з 8 чудових букетів квітів для своїх коханих, а також гарантовано отримуйте промокод на знижку 7% на замовлення будь-якого букета у наших партнерів FF.ua та / або KievFlower.

Умови Акції:

З 27.02.15 р. по 5.03.15 р. здійснюйте переказ з картки на картку за допомогою платіжних карток VISA або MasterCard (будь-якого банку України) на будь-яку суму та беріть участь у розіграші одного з 8 квіткових букетів, а також гарантовано отримуйте промо-код на знижку 7%* на замовлення будь-якого букета на сайтах http://kievflower.com.ua та/або https://ff.ua.

Розіграш та оповіщення Переможців відбудеться 6 березня.

Переможці будуть визначені за допомогою Random.org, серед клієнтів, які здійснили переказ грошей з картки на картку в зазначений період часу. 8 переможців стануть щасливими власниками квіткових букетів до 8-го Березня.

Ліміти та обмеження з грошових переказів в період акції >>>

* Знижка 7% діє на сайтах http://kievflower.com.ua та/або https://ff.ua до 7.03.15р. Кількість замовлень букетів зі знижкою в період дії акції необмежений.

Перекази з картки на картку на сайті www.iPay.ua доступні цілодобово.

Бажаємо Вам яскравих вражень і хорошого настрою!