Акція! ЕНЕРГЕТИЧНА ВИГОДА з сервісом iPay.ua

З 1 липня по 31 серпня 2013 ПАТ «Київенерго» спільно з Всеукраїнським сервісом прийому платежів в інтернеті iPay.ua, проводить акцію «ЕНЕРГЕТИЧНА ВИГОДА».
 
Під час проведення акції, власник будь-якої платіжної картки Visa / MasterCard, який зареєструвався вособистому кабінеті на офіційному сайті www.iPay.ua і, сплативши послуги ПАТ «Київенерго» через платіжну систему iPay.ua, автоматично стає учасником розіграшу призів.
 
Головний приз акції від iPay.ua - електронний планшет.
Так само будуть розіграні:
- подарункові сертифікати на поповнення мобільного зв'язку;
- пам'ятні призи від ПАТ «Київенерго».
 
Після завершення Акції, шляхом випадкової комп'ютерної вибірки, визначається Переможець.
Переможці будуть визначені двома етапами:
1-й етап після 10 серпня 2013 року;
2-й етап після 10 вересня 2013 року.
Призи переможцям вручаються особисто.
 
 
ПРАВИЛА АКЦІЇ "ЕНЕРГЕТИЧНА ВИГОДА з сервісом iPay.ua"
 
ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ
 
Організатором акції (далі - Акція) є ТОВ «Універсальний дата центр» (далі - iPay.ua)
 
ТЕРМІНИ І ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
 
Період проведення Акції - з 01.07.2013 р. по 31.08.2013 р. включно.
Акція проводиться на території м. Києва.
 
УЧАСНИКИ АКЦІЇ
 
Участь в Акції беруть всі користувачі, які здійснили один або більше платежів за послуги надання електроенергії ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» в період проведення Акції в особистому кабінеті на сайті www.iPay.ua.
 
УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ
 
Для того щоб взяти участь в Акції, необхідно в період проведення Акції оплатити в особистому кабінеті на сайті iPay.ua послуги надання електроенергії ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» через сервіс iPау.ua.
 
ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД АКЦІЇ
 
Серед учасників Акції буде розіграно:
 
Етап 1
 
10 (десять) подарункових сертифікатів поповнення мобільного зв'язку на суму 50 грн. кожен,
5 (п'ять) подарункових сертифікатів поповнення мобільного зв'язку на суму 100 грн. кожен,
4 (чотири) сувеніра,
1 (один) електронний планшет.
 
Етап 2
 
10 (десять) подарункових сертифікатів поповнення мобільного зв'язку на суму 50 грн. кожен,
5 (п'ять) подарункових сертифікатів поповнення мобільного зв'язку на суму 100 грн. кожен,
4 (чотири) сувеніра,
1 (один) електронний планшет.
 
Всього за весь період проведення акції буде розіграно: 20 (двадцять) подарункових сертифікатів поповнення мобільного зв'язку на суму 50 грн. кожен, 10 (десять) подарункових сертифікатів поповнення мобільного зв'язку на суму 100 грн. кожен, 8 (вісім) сувенірів, 2 (два) електронних планшета.
 
УМОВИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
 
Переможці визначаються в 2 етапи.
 
Етап 1.
 
Терміни першого періоду проведення Акції: 01.07.13-31.07.2013.
Після закінчення першого періоду акції формується список учасників, які заплатили в перший період акції за послуги КИЇВЕНЕРГО через особистий кабінет iPay.ua.
iPay.ua присвоює унікальний номер кожному Учаснику Акції згідно власній базі транзакцій. Незалежно від кількості транзакцій, зроблених одним учасником, у розіграші братиме участь один номер учасника. Формування переліку унікальних номерів є остаточним і не підлягає оскарженню. iPay.ua шляхом комп'ютерної вибірки з єдиного переліку унікальних номерів випадковим чином вибирає Переможців Акції.
Вибір переможців першого етапу буде здійснено в період з 01.08.2013 р. по 10.08.2013 р.
 
Етап 2.
 
Терміни другого періоду проведення Акції: 01.08.13-31.08.2013
Після закінчення другого періоду акції, формується список учасників, які заплатили в другий період акції за послуги КИЇВЕНЕРГО через особистий кабінет iPay.ua.
iPay.ua присвоює унікальний номер кожному Учаснику Акції згідно власній базі транзакцій. Незалежно від кількості транзакцій, зроблених одним учасником, у розіграші братиме участь один номер учасника. У розіграші призів другого періоду будуть брати участь тільки ті учасники, які заплатили за послуги КИЇВЕНЕРГО через особистий кабінет iPay.ua у другому періоді (01.08.13-31.08.2013). Ті учасники акції, які заплатили за послуги КИЇВЕНЕРГО в першому періоді, але не заплатили за послуги КИЇВЕНЕРГО у другому періоді, приймати участь у розіграші призів другого періоду не будуть. Формування переліку унікальних номерів є остаточним і не підлягає оскарженню. iPay.ua шляхом комп'ютерної вибірки з єдиного переліку унікальних номерів випадковим чином вибирає Переможців Акції.
Вибір переможців другого етапу буде здійснено в період з 01.09.2013 р. по 10.09.2013 р.
 
ВРУЧЕННЯ ПОДАРУНКІВ
 
Вручення подарунків учасникам першого етапу (термін першого етапу: 01.07.13-31.07.2013)
 
Після закінчення першого етапу акції, компанія iPay.ua в період з 01.08.2013 р. по 10.08.2013 р. вибирає Переможців Акції та інформує їх про виграш. Інформація про виграш і місце отримання подарунка буде надіслана учаснику на електронну адресу, яку учасник надав при реєстрації в особистому кабінеті. Список переможців також буде викладений на спеціальній сторінці, присвяченій акції на сайті www.iPay.ua в період з 11.08.2013 по 31.08.2013. Організатор Акції не несе відповідальність, якщо Переможець Акції в силу яких-небудь причин не зможе ознайомитися з інформацією про виграш.
Забрати подарунок Переможець Акції може протягом 20 днів після розіграшу, а саме з 11.08.2013 до 31.08.2013
 
Вручення подарунків учасникам другого етапу (термін другого етапу: 01.08.13-31.08.2013)
 
Після закінчення першого етапу акції, компанія iPay.ua в період з 01.09.2013 р. по 10.09.2013 р. вибирає Переможців Акції та інформує їх про виграш. Інформація про виграш і місце отримання подарунка буде надіслана учаснику на електронну адресу, яку учасник надав при реєстрації в особистому кабінеті. Список переможців також буде викладений на спеціальній сторінці, присвяченій акції на сайті www.iPay.ua в період з 11.09.2013 по 31.09.2013. Організатор Акції не несе відповідальність, якщо Переможець Акції в силу яких-небудь причин не зможе ознайомитися з інформацією про виграш.
Забрати подарунок Переможець Акції може протягом 20 днів після розіграшу, а саме з 11.09.2013 до 31.09.2013
 
ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ
 
У разі відсутності у Переможця Акції можливості отримати подарунок через яких особистих причин, у строки, встановлені даними Умовами Акції, будь-яка матеріальна компенсація не передбачена.
У разі, якщо Переможець Акції з яких-небудь причин не може отримати Подарунок Акції особисто, Подарунок Акції може бути отриманий Представником Переможця Акції відповідно до законодавства України у строки, зазначені в умовах акції вище.
Організатор Акції звільняється від будь-якої відповідальності щодо Подарунку Акції після отримання подарунка Переможцем Акції.
Своєю участю в Акції, Учасники Акції підтверджують свою повну та безумовну згоду на використання їхніх персональних даних, з метою визначення Переможців Акції.
Своєю участю в Акції Переможці Акції підтверджують свою повну та безумовну згоду на використання їхніх персональних даних Організатором Акції в маркетингових цілях та / або з будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України, зокрема, на безкоштовне використання їхніх імен, прізвищ, фотографій, інтерв'ю та інших матеріалів про них в рекламних цілях.
Переможець Акції має право відмовитися від отримання Подарунку Акції.
Подарунок не може бути виданий у грошовому еквіваленті або замінений іншим.
Організатор Акції не несе відповідальність за якість і доставку Подарунку Переможцям Акції.
Учасники Акції несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов Акції.
Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують, що їм зрозумілі умови участі в Акції, викладені вище, вони повністю погоджуються з цими Правилами і зобов'язуються їх виконувати.
У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймає Організатор Акції. Рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.