Акція «Більше свят! Більше подарунків!». Безліміт в "Ігроленд" і поїздка на страусину ферму

Шановні батьки, хресні, тітки-дядьки, бабусі-дідусі!

Хочете зробити своєму коханому малюкові приємний сюрприз?
Поспішайте взяти участь в акції «Більше свят! Більше подарунків!»

Як отримати подарунки:
з 12.02.2015р. до 28.02.2015р. сплачуючи за послуги Дитячого садочка м. Києва за допомогою платіжних карт VISA або MasterCard (будь-якого банку) через сервіс онлайн платежів iPay.ua,
з 12.02.2015р. до 12.03.2015р. обмінюйте квитанцію на «БЕЗКОШТОВНИЙ ДЕНЬ УЛЮБЛЕННОЇ РОЗВАГИ»* в мережі «Ігроленд» м.Київ.
Надано нашим улюбленим та надійним партнером СРК «Ігроленд» в м.Київ.
Більше інформації про розвагу ТУТ

СПЛАТИТИ ЗА ДИТЯЧИЙ САДОК ПРЯМО ЗАРАЗ>>>

Святкова пропозиція для всієї сім’ї!
Сплачуйте з 12.02.2015р. до 19.02.2015р. за послуги Дитячого садочка в м.Київ, через ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ та гарантовано приймайте участь у розіграші «БЕЗКОШТОВНОЇ ЕКСКУРСІЇ НА СТРАУСИНУ ФЕРМУ ТА МАСНИЦЮ»,** від нашого нового партнера -Туристичної компанії «Україна-тур», м.Київ.
Дата святкової екскурсії - 22.02.2015р.
Більше інформації про екскурсію ТУТ
Поїздка розігрується методом випадкової вибірки.
Дата розіграшу та оповіщення Переможця 20.02.2015р.

Правила акції

СПЛАТИТИ ЧЕРЕЗ ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ>>>

* Під «БЕЗКОШТОВНИМ ДНЕМ УЛЮБЛЕННОЇ РОЗВАГИ» в мережі сімейних розважальних комплексів «Ігроленд» мається на увазі розваги на атракціоні Лабіринт або Дитячий майданчик протягом одного дня за тарифом «Безлімітний»
Надана квитанція є одноразовою і діє для однієї дитини, квитанцією можна скористатися на території ТРЦ Караван або ТРЦ Sky Mall з 12.02 до 12.03.2015 р.
При користуванні атракціоном для дітей віком до 4 років обов'язково супровід дорослого.
Вхід для одного дорослого безкоштовний.

** Під «БЕЗКОШТОВНОЮ ЕКСКУРСІЄЮ НА СТРАУСИНУ ФЕРМУ ТА МАСНИЦЮ» мається на увазі поїздка для сім'ї з 4-х осіб. Дата поїздки: 22.02.15 р. Відправлення / прибуття поїздки: ст. м.Житомирська. У поїздку включено: проїзд на комфортабельному мікроавтобусі Мерседес (Київ - Ясногородка - Київ), супроводжуючий гід від фірми, вхідні квитки та екскурсія по страусиній фермі, участь у святі Масляна. Додатково оплачується: харчування (за бажанням).