Нові ідеї, тренди, технології… Мабуть, ви помічали як швидко можна відстати від світу, всього лише декілька раз не вникаючи в якусь інновацію. А за недавніми дослідженнями, розуміння та використання нових технологій заставляє відчувати себе молодшим та здоровішим. Тож, щоб постійно йти в ногу з часом, пропонуємо вам вже зараз долучитись до наступних дій.

Володіння інформацією

Щоб освоювати нові технології, потрібно вчасно про них дізнаватись. Не лінуйтесь щодня перечитувати такі популярні портали, як ain.ua, gagadget.com, Mashable, The Verge , на яких розповідається про свіжі новинки техніки, мобільні додатки та технологічні відкриття . А щоб не пропустити нічого цікавого в світі онлайн оплат, стежте за нашою сторінкою в Facebook.

Корисні мобільні додатки

У вашому смартфоні вже є все для того, щоб ви змогли освоїти корисні звички, працювати з особистими фінансами, планувати час та багато-багато іншого. Ось декілька мобільних додатків, які зможуть значно полегшити вам життя.

Habit-Bull (iOS, Android)

Лаконічний і приємний для ока трекер, який допоможе обзавестися корисною звичкою або, навпаки, відмовитися від тієї, яка заважає.

Timeular (iOS, Android)

Додаток, який допомагає стежити за робочим часом, контролювати як ви його проводите і менше прокрастинувати.

Sleep Cycle (iOS, Android)

Sleep Cycle – це, насмперед, «розумний» будильник, але його можна використовувати і як трекер сну. Все просто: ви вибираєте проміжок, в який хотіли б прокинутися (автори програми рекомендують закладати півгодини, наприклад, з 6:30 до 7:00), кладете телефон на ліжко поруч з собою і лягайте спати. Додаток заміряє фази вашого сну, а потім показує, як ви провели минулу ніч.

Finkee (iOS, Android)

Додаток, який дозволяє вносити і редагувати доходи і витрати, групувати їх за категоріями, вказувати час платежів і розраховувати баланс. Крім того, додаток регулярно аналізує ваш підхід і дає рекомендації щодо поліпшення планування.

Оплата онлайн

Так, оплачувати онлайн можна практично все! Такий спосіб підійде для тих, хто хоче економити свій час та здійснювати платежі навіть не виходячи з дому. Комунальні, інтернет, телебачення, перекази з картки на картку, інші рахунки – все це можна оплатити онлайн на iPay.ua.

Більше подорожей

По-перше, нові місця розширюють кругозір. По-друге, є безліч країн, в яких глобальні інновації розвиваються набагато швидше, ніж у нас. Такі мандрівки завжди відкривають нові цілі і можливості.

Читайте більше цікавих новин на нашій сторінці в Facebook.