З 1 жовтня всі бажаючі можуть забронювати онлайн та оплатити через інтернет відпочинок в лікувально-курортному комплексі «Rixos-Prykarpattya» – одному з кращих бальнеологічних курортів Прикарпаття. Платіжним партнером став сервіс онлайн платежів та переказів iPay.ua.

Лікувально-курортний комплекс «Rixos-Prykarpattya» - це багатопрофільний комплекс, що розташований у всесвітньо відомому бальнеологічному курорті Трускавець, де мальовнича природа Прикарпаття поєднується з широкими можливостями відновлення здоров'я завдяки цілющим джерелам мінеральних вод.

Візитною карткою комплексу є сучасний медичний центр, де традиційні методи курортного оздоровлення використовуються разом із передовими технологіями світової медицини й реабілітації.

Комплекс складається з 359 комфортабельних номерів різного класу з чудовими краєвидами на схили Карпатських гір і курорт Трускавець.

Обрати номер та оплатити його вартість можна на сайті комплексу в розділі бронювань. Для оплати послуги користувач може обрати одну із опцій: оплатити повну вартість проживання або забронювати номер, сплативши 30% від вартості.

Обирайте здоровий відпочинок та економте свій час бронюючи та оплачуючи номери онлайн на сайті комплексу https://rixos.ua