Мрієте про подарунок до Дня святого Миколая? Приймайте участь в розіграші від iPay.ua та отримайте нагоду виграти одну з двох пар квитків в кіно на фільм "Зоряні війни: Скайвокер. Сходження" (в мережі кінотеатрів Multiplex по Україні).

Для участі в розіграші необхідно перенестись у всесвіт Зоряних війн та визначитись, на яку сторону ви переходите – світлу чи темну – та виконати прості умови:

  1. Підписатися або бути підписаними на сторінку iPay.ua в Facebook.
  2. Поставити в коментарях поста про акцію текстом або емоджі, яку сторону сили обрано: (світла) або (темна).
  3. Відзначити в коментарях поста про акцію свого друга/подругу (за допомогою @), з ким бажаєш сходити на фільм "Зоряні війни: Скайвокер. Сходження". Від однієї людини приймається лише один коментар.

Додаткова інформація щодо проведення розіграшу

Строки проведення розіграшу: з 10 по 18 грудня 2019 року включно.

Результати розіграшу будуть оголошені 19 грудня в додатковій публікації на сторінці iPay.ua в Facebook.

Розіграш буде проведений за допомогою сервісу FanPage Karma, який випадковим чином обере двох переможців серед всіх учасників розіграшу.

Після публікації результатів розіграшу переможці отримають в особистих повідомленнях спеціальні промокоди, які можна буде обміняти на квитки в мережі кінотеатрів Multiplex.

Конкурс проводиться на всій території України, але використати промокод можна буде лише в містах, в яких знаходяться кінотеатри Multiplex. Переглянути перелік міст можна тут.

Приймайте участь та отримуйте свій подарунок до Дня святого Миколая!