Звикли користуватися сервісами Google Pay або Apple Pay під час щоденних розрахунків? Відтепер вони доступні для оплати на порталі iPay.ua.

За останні декілька тижнів більшість користувачів сервісу онлайн-платежів та переказів iPay.ua помітили, що в них, крім звичних способів розрахунку карткою або використання цифрового гаманця Masterpass, з’явилася можливість здійснювати оплату послуг за допомогою Apple Pay та Google Pay.

Ми першими серед сервісів онлайн-платежів в Україні підключили Google Pay та Apple Pay на своєму сайті. Таке рішення стало черговим етапом впровадження сучасних методів оплати в продуктах, які розробляє компанія (раніше iPay.ua надавала таку можливість лише для бізнес-клієнтів).

Наразі на порталі iPay.ua кожен українець може здійснювати платежі за комунальні послуги, інтернет і телебачення за допомогою Google Pay та Apple Pay.

iPay.ua завжди слідкує за інноваціями та регулярно впроваджує сучасні методи безготівкової оплати. Підключення платіжних систем, якими користуються мільйони людей в усьому світі, — ще один крок на зустріч користувачам нашого сервісу онлайн-платежів та переказів.

Розширення послуг, за які можна розрахуватися на сайті за допомогою Google Pay та Apple Pay, триває. Слідкуйте за нашими новинами у блозі та на сторінці у Facebook!

Наше рішення для бізнесу: