Мільйони людей щодня використовують Google для особистих чи робочих цілей. Відтепер кожен власник онлайн-бізнесу в Україні має нагоду ще більше спростити їх життя та полегшити процес покупок та оплат послуг через інтернет.

Сервіс iPay.ua став офіційним партнером Google по впровадженню послуги Google Pay в Україні. Існуючі партнери та нові клієнти iPay.ua тепер мають змогу додати на свій сайт чи мобільний додаток нову опцію прийому платежів через сервсіс Google Pay – швидкий і зручний спосіб оплачувати покупки на веб-сайтах чи мобільних додатках без введення даних банківської картки.

Навіщо це потрібно?

Впровадження послуги Google Pay для онлайн-бізнесу має ряд переваг:

  • Проста і швидка процедура оплати скорочує час клієнта на покупку та збільшує кількість конверсій на площадці торговця.
  • Торговець отримує доступ до мільйонної аудиторії зареєстрованих користувачів Android.
  • Безпека платежів гарантована Google – дані банківських карт клієнтів надійно захищені і не передаються продавцеві при оплаті.
  • Проста процедура інтеграції послуги.

Як все виглядатиме для користувача?

Користувач потрапляє на екран вибору типів оплати на вашому сайті чи в додатку, натискає на кнопку "Оплатити через GPay", вибирає потрібну картку або залишає ту, що вказана за замовчуванням, натискає кнопку підтвердження. З зазначеної карти знімаються кошти, а платіжні дані передаються продавцеві за захищеному каналу. І все!

Як впровадити Google Pay

Для впровадження Google Pay на ваш сайт чи додаток достатньо залишити залишайте заявку на підключення за посиланням.