Енергетичний холдинг ДТЕК Київські електромережі запустив мобільний додаток «Мережі онлайн» для Київської області. Він допомагає побутовим клієнтам Київобленерго дізнаватися, коли відключать світло, замовляти обслуговування приладів обліку і передавати показання лічильника.

Як завантажити

Користування сервісом передбачає попереднє завантаження додатка на iOS чи Android та реєстрації в ньому. Після цього потрібно ввести номер особового рахунку — і ви можете використовувати всі можливості сервісу.

Можливості додатка

Додаток «Мережі онлайн» складається з чотирьох розділів.

Відключення

Перелік аварійних і планових відключень електроенергії у Київській області. У цьому розділі можна вказати кілька адрес та оперативно відстежувати інформацію про відключення.

Адреси

Якщо в помешканні зникло світло, повідомити про це легко через розділ «Адреси». Крім цього, тут можна замовити додаткові послуги з обслуговування приладу обліку або приєднання.

Лічильники

Розділ для передачі показань приладів обліку. Зручно, що про необхідність подачі нових даних щомісяця приходить відповідне нагадування.

Інше

Розділ, у якому можна передати інформацію про наявні проблеми, дефекти чи порушення. Для цього потрібно вказати адресу, прикріпити фото з дефектом або порушенням і відправити інформацію. Відповідь прийде на вказану електронну пошту.

Як оплатити послуги ДТЕК онлайн

Оплатити послуги ДТЕК можна швидко і зручно — через сервіс онлайн-платежів iPay.ua:
  1. Перейдіть на сторінку оплати послуги.
  2. Введіть номер особового рахунку, вказаний на квитанції.
  3. Введіть реквізити компанії (у форматі IBAN), поточні й попередні показники лічильника.
  4. Заповніть поле про банківську картку (номер, період дії та CVV-код на зворотному боці).
  5. Підтвердіть платіж.
Кошти будуть зараховані найближчим часом. Оплачуйте електроенергію та інші комунальні послуги всього за декілька хвилин через iPay.ua!