Куди піти у Києві цього тижня? Які цікаві заходи варто додати до свого календаря? Дізнайтесь з дайджесту подій на 22-27 травня, який ми підготували для вас разом з Kontramarka.ua

Міжнародний фестиваль "Книжковий арсенал"

Коли: 22 - 26 травня

Де: Мистецький арсенал (м. Kиїв, вул. Лаврська, 12)

Тисячі книжок, зустрічі з українськими та іноземними авторами, автограф-сесії, презентації, спеціальні проекти та виставки, ярмарок ілюстраторів та багато іншого.

З 22 по 26 травня у Мистецькому арсеналі — IX Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал».

Дізнайся більше

YUKO

Коли: 25 травня сб. 19:00

Де: Зелений театр (м. Київ, Паркова дорога, 2)

25 травня 2019 року у Зеленому театрі міста Києва відбудеться сольний концерт гурту YUKO. Музика гурту поєднує у собі фольклорні мотиви та електроне звучання, а самі музиканти називають свій жанр фолктроніка. Учасники гурту Юлія Юріна та Стас Корольов познайомилися під час участі у проекті «Голос країни». Створити гурт запропонував зірковий тренер артистів Іван Дорн. З того часу YUKO встигли записати два альбоми та сподобатись всій Україні.

Дізнайся більше

Ніно Катамадзе

Коли: 26 травня нд. 19:00

Де: Жовтневий палац (м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1)

26 травня 2019 року у Жовтневому палаці м. Києва виступить співачка Ніно Катамадзе і її гурт Insight. У концерті, що буде присвячений Дню Незалежності Грузії, пройде за участю оркестру і запрошених гостей. Зокрема у заході візьме участь Quintessence. За роки творчої діяльності Ніно Катамадзе стала відомою в усьому світі. Завдяки своїм унікальним вокальним даним вона легко імпровізує, часто перетворюючи свій спів на магічні вокалізи, що занурюють слухача в неповторну атмосферу. Недарма, Ніно Катамадзе говорить, що музика — це течія, у якій ти стаєш більш прозорим.

Дізнайся більше

Як втратити мільйон, якого немає

Коли: 27 травня пн. 19:00

Де: Театр оперети (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3)

Гарік Корогодський і Компанія в феєричній комедії «Як витратити мільйон, якого немає»!

Забиті під зав'язку зали, нестримний сміх, бурхливі оплески - це незмінні атрибути сценічного блокбастера за бестселером киянина Гаріка легендарного Корогодського.

Ми раді повідомити, що справжня акторська Dream Team повертається на театральні підмостки столиці!

Дізнайся більше

Більше цікавих новин на нашій Facebook-сторінці.