Цього тижня ми разом з Kontramarka.ua підібрали для вас цікаві події в Театрі оперети, серед яких вистави, фестиваль та історичний роман у віршах видатної Ліни Костенко.

Вистава "Оркестр"

Коли: 07 червня

Де: Театр оперети (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3)

Ексцентрична трагікомедія на 1 дію.

Дія вистави відбудеться на сцені «77» під дахом національної оперети.

Ми часто сприймаємо оркестр, як єдиний бездоганний механізм, що створює звуки. Ми бачимо злети диригентської палички, синхронний рух смичків, чіткість та злагодженість усіх «складових». Проте ми дуже рідко замислюємось, що кожна частинка оркестру — це, насамперед, людина з душею, своєю історією, злетами та падіннями. Життя артистів глядачам, зазвичай, здається особливим: сповненим творчості, успіху, пригод, любові шанувальників і безтурботності. Але «Оркестр» Жана Ануя піднімає завісу і дозволяє побачити справжню людину за маскою професійної посмішки.

Цікаво? Дізнайся більше

VII Міжнародний музичний фестиваль "О-Фест"

Коли: 08 червня

Де: Театр оперети (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3)

Подія світового значення!

«О-Фест» – мистецький осередок, який живе творчістю!

8 та 9 червня запрошуємо на VII Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест». Фестивальні локації будуть розташовані у Київському національному академічному театрі оперети та open-air — на Співочому полі у Києві, в міському парку Бучі. Співорганізатором фестивалю є Київський національний академічний театр оперети. Театр, очолюваний Богданом Струтинським, завжди у центрі актуальних подій українського мистецтва і культури.

Цікаво? Дізнайся більше

Маруся Чурай

Коли: 12 червня

Де: Театр оперети (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3)

Історичний роман у віршах видатної Ліни Костенко про легендарну українську поетесу Марусю Чурай вперше поставлений на сцені Національного академічного театру оперети. Інсценізація ліро-епосу «Маруся Чурай» – своєрідна відповідь українських митців на естетичний запит сучасного суспільства про єдину можливість духовного відродження нації, як порятунку, як збереження української ідентичності. Завдяки точності змалювання авторкою цілої епохи, роман «Маруся Чурай» став, по суті, художньою енциклопедією історії українського народу ХVII століття.

Цікаво? Дізнайся більше

Ключ на бруківці, або пригоди весільної ночі

Коли: 23 червня

Де: Театр оперети (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3)

Герої та героїні оперет Жака Оффенбаха п’ють вино на очах у публіки, співають гімни трюфелям у шампанському, жартують, носять спокусливий одяг, дозволяють собі легкі непристойності. Одні хочуть полетіти на Місяць, щоб звільнитися від нудних буденних справ, інші – прагнуть до пекла, бо там весело… Зразковий сім’янин Жак Оффенбах в опері-буф «Ключ на бруківці або Пригоди весільної ночі» висміює обдурених чоловіків та оспівує жінок не надто суворих правил.

Цікаво? Дізнайся більше

На краю світу

Коли: 23 червня

Де: Театр оперети (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3)

#На_краю_світу

Екзистенційна романтична комедія на 1 дію.

Чим може скінчитися знайомство в Інтернеті? Юлю та Августа воно приводить на край світу – у норвезькі фіорди. Втім підлітками керують не романтичні почуття. Пара планує разом піти з життя, зробивши крок у безодню зі скелі… Що спонукає цих двох відчайдухів до такого рішення? Підлітковий максималізм? Самотність? І чи може їх щось зупинити? Відповіді на ці питання – у новій постановці «#На_краю_світу» на сцені Stage_labНаціональної оперети України.

Цікаво? Дізнайся більше

Більше цікавих новин на нашій Facebook-сторінці.