За два дні починається літо! А як почати цей період так, щоб задати тон на весь сезон? Вірно! Завітати на одну з цікавих подій, які ми підібрали для вас разом з сервісом Kontramarka.ua на першу половину червня (01-15 червня).

Мюзикл "Ти особливий"

Коли: 01 червня

Де: Жовтневий палац (м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1)

Вперше в Україні мюзикл світового рівня! Мюзикл для всієї родини «Ти особливий».

«Ти особливий» відбувся з аншлагами більш ніж у 20 містах України! Перший етап Всеукраїнського туру завершується у столиці України Києві у Міжнародний День захисту дітей!

Команда творців популярних дитячих шоу та сімейних мюзиклів під керівництвом заслуженого працівника культури України Ігоря Галенка запропонувала дітям і батькам неймовірно захоплюючу, пізнавальну і розважальну виставу, з панорамним екраном та сучасними технологіями, в якій грають більш ніж 60 акторів на одній сцені!

Дізнайся більше

Гандбол: Збірна України - Збірна Данії

Коли: 12 червня, 19:00

Де: Палац Спорту (м. Київ, Спортивна площа, 1)

Гандбол світового масштабу в Україні!

Збірна України приймає у столичному Палаці спорту Олімпійських чемпіонів та чемпіонів Світу — збірну Данії. Останній домашній крок до чемпіонату Європи для збірної України. Не пропусти матч, про який будуть говорити!

12 червня, 19:00. Найрейтинговіший матч відбору до чемпіонату Європи у київському Палаці спорту.

Дізнайся більше

Interpol

Коли: 12 червня

Де: Зелений театр (м. Київ, Паркова дорога, 2)

12 червня 2019 року у Зеленому театрі в м. Києві відбудеться перший в Україні виступ пост-панк гурту Interpol, яка презентує свій новий альбом «Marauder». 2002 року гурт здійснив цілу революцію випуском свого першого альбому і став відкривачем жанру, за яким з’явилося ще чимало схожих команд. Витонченість, стриманість, елегантність, відстороненість і одночасно — тонка емоційність. Це привертає увагу шанувальників гурту в усьому світі. Тим більше, що виходу нової платівки передувало 4 роки мовчання та насолоди.

Дізнайся більше

Фестиваль «Белые ночи»

Коли: 15 червня

Де: «Арт-завод Платформа» (м. Київ, вул. Біломорська, 1)

Dance Event «Білі Ночі» відбудеться 14 і 15 червня 2019 року на «арт-заводі Платформа»!

Більше 120 артистів різних музичних напрямків на 5 сценах, фуд-корт від Ulichnaya Eda, кращі бари Києва, світлові шоу, кіловати звуку, безліч фотозон і кілограми метафану.

Дізнайся більше

Більше цікавих новин на нашій Facebook-сторінці.