Інтернет-провайдер КОЛО.ТБ та Tenda проводять акцію для мешканців Києва – підключайте швидкісний Інтернет від КОЛО.ТБ, та отримайте можливість замінити свій старий роутер без доплат на новий потужний Tenda АС8.

Для заміни роутера необхідно лишити заявку на підключення до Інтернету від КОЛО.ТБ, вказавши побажання долучитися до акції і змінити роутер. При підключенні технічний спеціаліст гарантовано замінить Ваш старий роутер на новий Tenda АС8.

Умови акції

  • Акція діє на території міста Києва для нових абонентів, що замовили підключення з 01.05.2020 до 01.06.2020 та раніше не користувались послугами КОЛО.ТБ за адресою підключення.
  • Акція проводиться з метою рекламування товарів (послуг) та підвищення на них попиту з боку споживачів.

*Під «обміняти без доплат» мається на увазі придбати за спеціальною ціною 1грн. маршрутизатор Tenda AC8 та передати Коло.ТБ старий роутер клієнта (стан та модель роутера не мають значення).

Tenda АС8 – двохдіапазонний гігабітний Wi-Fi маршрутизатор для створення домашньої бездротової мережі. Оснащений гігабітними портами, що підтримують швидкість доступу до мережі до 1000мбіт/с. AC8 працює у двох діапазонах (2.4 і 5ГГц). Антени з підсиленням 6 dBi забезпечать бездротове покриття для малих та середніх приміщень. Ідеальне рішення за співвідношенням ціна-якість.

Перевірити технічну можливість підключення можна за телефоном 0800 600 999

Подробиці акції за посиланням