Якщо ваш інтернет працює дуже повільно, цьому може передувати безліч причин, окрім проблем на стороні провайдера. Справа може бути і в мережевому обладнанні, вашому комп'ютері, операційній системі чи встановлених програмах. Читайте наші лайфхаки для покращення швидкості інтернету, а також сплачуйте за користування онлайн.

pay

Наведіть порядок у браузері

У багатьох користувачів є не надто корисна звичка відкривати відразу багато вкладок в браузері, та ще й закріплювати їх для автоматичного відкриття. В результаті при вході в мережу ваш браузер змушений відразу завантажувати відразу сайтів і через це кожна сторінка відкриватиметься повільніше. Закрийте зайві вкладки і інтернет відразу стане кращим.

Знизьте якість відео

Навіщо дивитися кожен відеоролик зі милими котиками в якості 1080р, тим більше що він часто знятий в більш низькій якості? Залиште HD для перегляду кіно і серіалів. Натисніть на шестерню в правому нижньому кутку програвача і виберіть нижчу якість зображення. Звук від цього не постраждає, а ось відео почне завантажуватись набагато легше.

Пришвидшіть роботу браузера

Іноді «гальма» інтернету – це насправді «гальма» браузера. Якщо у вас дуже багато доповнень, вимкніть непотрібні, забороніть сайтам надсилати повідомлення, а також оновіть браузер до останньої версії. Крім цього, можна перевірити внутрішні налаштування браузера: серед них можуть бути такі, які обмежують завантаження веб-сторінок.

Приведіть у порядок комп'ютер

Часто повільно працює не сам інтернет, а ваш комп'ютер, а разом з ним і зв'язок, і браузер. Один з ефективних способів, як збільшити швидкість інтернету – додати продуктивності вашому пристрою. Проведіть перевірку на віруси, виконайте чистку системи, усуньте перегрів, збільшіть обсяг оперативної пам'яті.

Перевірте мережевий кабель

Незалежно від того, чи використовуєте ви Wi-Fi або Ethernet-з'єднання, в вашу квартиру з під'їзду прокладений кабель. Він може перегнутися або пошкодитись, і це автоматично погіршить якість з'єднання. Перевірте кабель на доступних вам ділянках або попросіть співробітників вашого провайдера усунути можливі пошкодження, щоб переконатися, що швидкість інтернету не залежить від його стану.

Оновлення прошивки і налаштування роутера

Якщо ви використовуєте маршрутизатор для доступу в інтернет, ще один спосіб, як збільшити швидкість інтернету, полягає в оновленні його прошивки. З новою версією прошивки ваш роутер може почати краще приймати сигнал Wi-Fi (якщо ви його використовуєте), та й взагалі працювати спритніше. Завантажити прошивку можна навіть на сторінці управління пристроєм.

Сподіваємось, наші поради допоможуть вам пришвидшити роботу свого інтернету! Більше цікавих новин читайте на нашій Facebook-сторінці.