Мобільні телефони та смартфони вже настільки глибоко вкорінилися в життя кожного, що ми просто не уявляємо свого життя без них. Але навряд чи ви знаєте, які моделі телефонів витримають падіння з багатоповерхівки, а які стали найбільш продаваними в світі (спойлер – це не iPhone).

Читайте цікаві факти про мобільні телефони і зв’язок, а також поповнюйте мобільний будь-якого українського оператора онлайн.

Найпопулярніші телефони

Бахато хто думає, що найбільш продаваним брендом мобільних телефонів є iPhone, але це не так. Найпопулярніший телефон всіх часів і народів це Nokia 1100, який випустили у 2003 році. Всього було продано 250 мільйонів таких телефонів. В п'ятірку лідерів також увійшли iPhone, Nokia 3210 і 3310 та Motorola RAZR.

Перший мобільний телефон

Перший в світі мобільний телефон Motorola DynaTAC побачив світ в 1973 році. Він важив близько кілограма, а його акумулятора вистачало на цілих півгодини розмови.

Метання телефонів, як вид спорту

Метання мобільних телефонів є популярними видом спорту в Фінляндії, Бельгії та Деяких інших країнах. На чемпіонаті світу, який відбувся в 2014 році, був встановлений світовий рекорд – 110,42 метра.

Найміцніший телефон

У 2019 році Компанія DarkMatter Group представила смартфон Katim R01, який, за словами виробників, є найміцнішим у світі.

Гаджет може працювати в екстремальних польових умовах, його можна занурювати в воду на тривалий час, а також він витримає падіння з пристойної висоти і сильний тиск Katim R01 здатний працювати в діапазоні від -20 до +60 градусів, має вбудований барометр, а також датчики температури і вологості.

Найбільш затребувана функція смартфона

Згідно досліджень, здійснення дзвінків – це не найбільш затребувана функція в сучасному смартфоні. Куди частіше користувачі використовують месенджери і соціальні мережі, пошук в інтернеті, роблять фото, а також здійснюють онлайн оплати.

Читайте більше цікавих новин на нашій Facebook-сторінці.