Акцію "Сплачуйте без комісії із Visa" від iPay.ua та Visa подовжено на два місяці. Також стали відомі чергові переможці, які отримають сертифікати на відвідання кінотеатрів Multiplex.

За умовами акції, клієнти iPay.ua, які оплачують комунальні послуги на сайті сервісу без комісії за допомогою картки Visa, можуть отримати призи – сертифікати на двох для відвідання кінотеатрів Multiplex та чотири смартфони Huawei P20 Lite Black.

Акція триває із 1 серпня 2018. Організатори вже розіграли чергові 50 сертифікатів для відвідання кінотеатрів Multiplex. Переможців було обрано за допомогою системи Random серед усіх зареєстрованих учасників акції, які взяли у ній участь у вересні (інформація про серпневих переможців можна бачити тут).

Акція триває до 30 листопада 2018 року. Головний приз – смартфон Huawei P20 Lite Black. Для участі у ній необхідно сплатити за комунальні послуги карткою Visa на сайті iPay.ua або на сайтах партнерів сервіса онлайн-платежів.

Далі необхідно зареєструвати свій платіж на цій сторінці. Після реєстрації абонент, що оплатив комунальні послуги карткою Visa, автоматично стає учасником акції. Більша кількість оплат комунальних послуг через iPay.ua збільшує шанси учасників на виграш в акції. Кожен новий платіж треба реєструвати на цій сторінці. Деталі акції за посиланням.